Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado Rio de Janeiro appartementen zijn in de Copacabana Beach wijk net om de hoek bij de Atlantische Laan gesitueerd en geschikt voor maximaal 8 gasten. Het appartement van 60 m² heeft een eersteklas ligging binnen 450 meter van metrostation Cardeal Arcoverde en binnen 6 minuten wandelen van Pao de Acucar.
Christus de Verlosser ligt op 3 km verderop, en de Suikerbroodberg kabelbaan is binnen 2 km afstand van dit 2-badkamer appartement te vinden. Het Flamengo Park ligt binnen 10-minuten rijafstand van deze 2-slaapkameraccommodatie.
Voor uw comfort zijn een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, hebben Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartementen een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement is te bereiken stappen van BRS 2 Republica do Peru bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha2,4 km
- Aterro do Flamengo4,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont11 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement.
De Atlantische Laan en Pao de Acucar behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement. - ❓
Hoeveel kost het om Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement is $134. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement?
Melhor Ponto De Copacabana Excelente Amplo Arejado E Iluminado appartement bestaat uit 60 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een tuin?
Ja, er is botanische tuin bij het appartement.